janusz.wojtulewicz@vp.pl

Szafy i garderoby

Szafy przesuwane Suwałki

Nasze szafy przesuwane są wykonane z jak najlepszej jakości materiałów. Ważne jest to, że szafy przez nas projektowane są odporne na wszelkiego rodzaju zarysowania, jak i wilgoć. Można dobrać odpowiednio do swoich potrzeb i wymagań wnętrze takiej szafy z drzwiami przesuwanymi. Z racji tego, że na polskim rynku istniejemy już od ponad 20 lat, można liczyć na nasze bardzo duże doświadczenie oraz działanie z pasją.

Nasi pracownicy są to ludzie, którzy kochają to co robią. W związku z tym mogą Państwo jak najbardziej liczyć na pomoc oraz na fachowe porady. Dla nasz najbardziej liczy się to, żeby nasi klienci byli zadowoleni. Razem z pewnością możemy stworzyć piękne oraz niepowtarzalne meble z drzwiami przesuwanymi. Jak najbardziej mogą Państwo liczyć na profesjonalne podejście oraz na profesjonalny montaż mebli łazienkowych. Znamy się na montowaniu mebli, także o nic nie muszą się Państwo obawiać.

Szafy z drzwiami przesuwanymi Suwałki

Zdajemy sobie sprawę z tego, że tworzymy meble najlepszej jakości, dlatego po ukończeniu całego zamówienia otrzymują od nas Państwo kilkuletnią gwarancję na szafy z drzwiami przesuwanymi. Wykonujemy także wycenę, jak i projekt już w cenie całego zamówienia. Jesteśmy wręcz pewni tego, że będą Państwo bardzo zadowoleni ze skorzystania z naszych usług. Naszą domeną jest oczywiście dbałość zarówno o szczegóły, jak i dbałość o wszelkie detale. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi na naszej stronie internetowej ukończonymi już projektami. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami na numer telefonu podany na naszej stronie.